Помідори

Наша колекція помідорів налічує вже більше 100 сортів. У нас є як поширені, практично традиційні для приватних колекцій сорти помідорів, таких як Де барао, Волове серце, Дрова, так і доволі рідкісні нові колекційні сорти помідорів.

У нас є дрібні солодкі чері, які так і манять до себе своїми довгими кольоровими китицями, щоб підійти і скуштувати; пружні сливки, які тримають форму і чудово себе ведуть у консервації; ну і, звичайно, великі солодкі салатні сорти, сік з яких стікає по рукам, поки його скуштуєш з хлібом та шматочком сала.

Тисяча квітів

Волове серце шоколадне

Серце мавра

Сладкая гроздь золотая

Tomatoberry

Але, гадаю, такі сорти є у кожної гарної господині, тому ми пішли далі і додали до колекції фаршировочні помідори. Їх легко сплутати з солодким перцем, бо вони мають товсту стінку, кубовидну форму, всередині – пустотілі, от тільки смак помідора! Такі помідори можна фарширувати, при запіканні вони не розпадаються, чудово підходять для заморозки. Та і в свіжий салат непогані, довго зберігаються.

За формою є ще чудернацькі сорти Ерос та Казанова – видовжені сливки з роздвоєним донцем. Мають товсту стінку, тому не тріскаються, зберігаються довше. Підходять для консервації, в’ялення. Які вони на вигляд – думаю Ви самі здогадались, дивлячись на назви сортів... в банці це особливо помітно. ☺

Ерос

Казанова

Казанова

Шанувальникам екзотичних сортів варто звернути увагу на чорні сорти помідорів. На освітленій частині такі сорти повністю чорні, а всередині грони, в нижній частині, куди не доходять промені сонця, помідор забарвлюється в жовтий, рожевий, червоний колір – залежно від сорту. Чорні помідори не тільки корисні, а і надзвичайно красиві: зазвичай це перші помідори на яких поспішають подивитись гості. Як правило, ці сорти достигають пізніше і плодоносять, коли вже більшість сортів пішли на спад.

Найсолодші сорти помідорів – це біколори, шоколадні та зелені помідори. Біколори – це двухколірні помідори: помаранчево-жовті, червоно-жовті смугасті, шоколадно-зелені. Шоколадні помідори за своїм забарвленням темно-червоні, коричнево-червоні, такі ж як сорт Чорний принц.

Зелений черокі

Ozark_Surprise

Peppermint

Волове серце шоколадне

Зелені при достиганні мають оливково-зелений колір, деякі сорти – мають кольорові смужки. Надзвичайно смачні, соковиті… головне – вчасно зірвати. Ідеальний сорти для тих, у кого сусіди нишком збирають урожай. ☺

Також існують білі сорти помідорів – вони в першу чергу призначені для людей з алергією та дітей. А смаком не поступаються іншим салатним сортам.

harvard squire

Ківі

Білосніжка

По Україні ми відправляємо насіння поштою. В кожен конверт ми обов’язково кладемо подарунки та авторську інструкцію з догляду та вирощування помідорів. Все насіння пофасоване у zip-пакети по 15 або 25 шт, залежно від сорту.