Про нас

Ми займаємося ірисами починаючи з 2003 року. Спочатку ми просто колекціонували вподобані сорти, а пізніше, коли сортів стало досить багато – ми почали активно їх розмножувати. Зараз в нашій колекції налічується більше 400 сортів ірисів: карликових, среднерослих, високих борідкових, сибірських. І щороку колекція зростає на кілька десятків сортів. В нашій колекції Ви зможете знайти гофровані іриси яскравих і ніжних відтінків закордонної та вітчизняної селекції.

Наша колекція – це результат багатьох років захоплення квітами всієї сім’ї.

Ми живемо у селі Гатне, що знаходиться в передмісті Києва. В нашому невеличкому саду ми вирощуємо дуже багато видів рослин. Це різні сорти піонів, лілій, лілейників, морозників, аліумів, хризантем, троянд, гортензій, тюльпанів, рябчиків, жоржин та інших квітів.

Але, безперечно, фаворитами нашого саду є іриси. Вони квітнуть з кінця квітня до середини травня.

Найбільше у нас карликових та високих борідкових ірисів. Високі іриси ми цінуємо за великі квіти та унікальне забарвлення, а карликові чудово виглядають у великих посадках.

Також є середньорослі сорти: інтермедіа, бордюрні та високі мініатюрні. Багато хто їх недооцінює, проте вони чудово підходять для букетів, більш стійкі до хвороб і вони заповнюють прогалину між квітом карликових та високих сортів.

А тепер трошки про нас:

Сувид Наталія

Золоті руки нашого саду. Саме вона обирає сорти, вирощує розсаду, пересаджує та формує посадки квітів та овочів. ЇЇ багаторічний досвід та любов до квітів створили цей сад. В неї є обширна колекція помідорів, яка налічує близько 100-150 сортів.

Вона дасть відповідь на всі запитання щодо посадки та догляду за рослинами, підбере бажані сорти насіння помідорів та розсади овочів.

Сувид Світлана

Я допомагаю у догляді за садом, створюю каталоги, роблю фото, підписую сорти, приймаю замовлення, збираю та відправляю посилки, підвожу замовлення по Києву. Моїм захопленням є вирощування молодил та кімнатних сукулентів.

Зі мною Ви завжди можете проконсультуватись щодо сортів ірисів та лілійників.